امتحانات 30 دیماه 96 -  شنبه 30 دی 1396 ساعت 19:27
امتحانات 30 دیماه 96 -  شنبه 30 دی 1396 ساعت 19:23
اطلاعیه مهم صندوق رفاه دانشجویان -  شنبه 2 مرداد 1395 ساعت 18:35
اطلاعیه مهم حوزه پژوهش و فناوری -  دوشنبه 14 تیر 1395 ساعت 14:39
زمانبندي دعوت به مصاحبه تخصصي مقطع دكترا -  یکشنبه 11 بهمن 1394 ساعت 9:18
زمانبندی انتخاب واحد ترم بهمن ماه 94 -  یکشنبه 4 بهمن 1394 ساعت 23:21
اخبار و اطلاعیه ها یکشنبه 13 اردیبهشت 1394 ساعت 20:28

معرفی سرپرست جدید مرکز بین المللی خلیج فارس دانشگاه آزاد اسلامی

مراسم معارفه سرپرست جدید مرکز بین المللی خلیج فارس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد

معارفه دکتر مهدی بصیرت طی مراسمی با حضور دکتر علی بختیار پور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان و جمعی از مدیران شهرستان خرمشهر در مرکز بین المللی خلیج فارس برگزار شد.
 
در این مراسم دکتر بختیارپور معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان با برشمردن اهداف متعالی دانشگاه آزاد اسلامی خواستار همگرایی مسئولین جهت رفع موانع توسعه دانشگاه شد.
دکتر بختیارپور هدف از تاسیس و راه اندازی واحدهای بین المللی دانشگاه آزاد را جذب دانشجوی خارجی دانست و تلاش جهت رفع موانع برای تحقق این ایده را متضمن تلاش و همکاری مسئولین دانست و ابراز امیدواری نمود که در آینده این مهم محقق گردد.
معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان در ادامه ضمن قدردانی از زحمات دکتراقبالی سرپرست قبلی مرکز تلاش های ایشان را در طول دوره سرپرستی مرکز بین المللی خلیج فارس قابل تقدیر دانسته و برای موفقیت ایشان در سمت جدید ریاست پردیس بین المللی دانشگاه عدالت آرزوی  موفقیت نمود.
دکتر بختیار پور سپس به معرفی سرپرست جدید مرکز بین المللی خلیج فارس پرداخت و دکتر مهدی بصیرت را فردی مومن، متخصص و با تجربه در امور اجرایی و آشنا به مسائل، شرایط و قوانین دانشگاه معرفی کرد. و برای سرپرست جدید مرکز بین المللی خلیج فارس آرزوی موفقیت و سربلندی نمود و پس از آن حکم انتصاب دکتر مهدی بصیرت را قرائت و تقدیم کرد.
در این مراسم  دکتر فریدون امیدی معاون اداری و مالی مرکز بین المللی خلیج فارس با خیر مقدم به مهمانان افزود: مرکز بین المللی خلیج فارس دارای جایگاه و پتانسیل مطلوبی است که می‌توان سال های متمادی در ابعاد آموزشی و پژوهشی موفق و سربلند باشد که این امر توسعه خرمشهر را نیز در پی خواهد داشت. معاون اداری و مالی مرکز بین المللی خلیج فارس عملکرد این مرکز دانشگاهی در دوره سرپرستی دکتر علیرضا اقبالی سرپرست قبلی مرکز را قابل توجه دانست .
 ایشان افزایش تعداد دانشجویان از 700 نفر به 3300 نفر دانشجوی کارشناسی ارشد، جذب هیات علمی، توسعه کیفی آموزش و پژوهش، تجهیز فضاهای آموزشی و استخدام کارکنان مورد نیاز مرکز و تلاش جهت احداث ساختمان آموزشی که منجر به اهداء 20 هکتار زمین با کاربری آموزشی توسط خیرین منطقه به سرپرست دانشگاه  بدون  هیچ گونه هزینه مالی جهت احداث مجتمع دانشگاهی و اخذ مجوز تجهیز و احداث بنا در مجتمع 20 هکتاری را اقدامی مهم دانست.
دکتر امیدی همچنین افزایش  100 درصدی رشته های دانشگاهی و چاپ صدها مقاله در نشریات داخلی و بین المللی و دفاع سالانه بیش از 400 دانشجوی کارشناسی ارشد از پایان نامه  و تجهیز و راه اندازی کتابخانه با صدها کتاب مرجع، راه اندازی واحدهای رفاهی  از جمله  سالن غذاخوری و نمازخانه  را از جمله فعالیت های این دوره برشمرد.
دکتر امیدی در پایان برای سرپرست جدید مرکزبین المللی خلیج فارس آقای دکتر مهدی بصیرت که از اساتید این دانشگاه است آرزوی موفقیت نمود.

تصاویر مرتبط:منبع:   تعداد بازدید : 9099 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی:  مهدی بصیرت، مرکز بین المللی خلیج فارس ، دانشگاه آزادخلیج فارس، خرمشهر


بازگشت