امتحانات 30 دیماه 96 -  شنبه 30 دی 1396 ساعت 19:27
امتحانات 30 دیماه 96 -  شنبه 30 دی 1396 ساعت 19:23
اطلاعیه مهم صندوق رفاه دانشجویان -  شنبه 2 مرداد 1395 ساعت 18:35
اطلاعیه مهم حوزه پژوهش و فناوری -  دوشنبه 14 تیر 1395 ساعت 14:39
زمانبندي دعوت به مصاحبه تخصصي مقطع دكترا -  یکشنبه 11 بهمن 1394 ساعت 9:18
زمانبندی انتخاب واحد ترم بهمن ماه 94 -  یکشنبه 4 بهمن 1394 ساعت 23:21
اخبار و اطلاعیه ها جمعه 18 اردیبهشت 1394 ساعت 15:11

حذف فرآیندهای کاغذی در حوزه های آموزش، پژوهش و اداری مرکز بین المللی خلیج فارس

از ابتدای نیمسال اول سال تحصیلی 94-95 دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بصورت آزمایشی می توانند از خدمات سامانه تصویب پرپوزال و سامانه جلسه دفاع استفاده نمایند و پس از طی دوره آزمایشی در نیم سال های دیگر سایر رشته ها به تدریج از این سامانه ها برای تصویب پرپوزال و جلسه دفاع خود استفاده خواهند نمود.

سرپرست حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بین المللی خلیج فارس اظهار کرد: براساس برنامه توسعه این مرکز دانشگاهی بنا است بهره مندی از خدمات الکترونیک، تا پایان نیمه اول ‌سال 94 به صورت جامع اجرایی شود.
دکتر فریدون امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، اظهار کرد:
بر اساس این برنامه باید فرآیندهای کاغذی در مراجعه به حوزه آموزش، پژوهش و اداری حذف و خدمت‌رسانی به صورت الکترونیک انجام ‌شود.

سرپرست حوزه پژوهش و فناوری مرکز بین المللی خلیج فارس دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: با اجرای برنامه خدمات الکترونیک جامع دانشگاهی، بروکراسی در حوزه های گوناگون دانشگاه به حداقل رسیده و امور پژوهش، آموزش و اداری با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

امیدی با توجه به پیچیدگی فرآیندهای اداری، آموزشی و پژوهشی در دانشگاه تأکید کرد: در دانشگاه ها تعداد لایه‌ها از دانشجو تا معاونت ها در مواردی تا 8 لایه نیز می‌رسد که این موضوع باعث پیچیدگی فرآیند رسیدگی به درخواست‌های استادان، کارکنان و دانشجویان شده است که با اجرایی شدن خدمات جامع الکترونیکی این فرآیندها کوتاه و نظام اداری چابک‌سازی می‌شود.

وی با توجه به مزایای توسعه خدمات الکترونیک دانشگاهی، توضیح داد: در طرح توسعه خدمات الکترونیک دانشگاه هر دانشجو، استاد و کارمند به ‌عنوان ارباب رجوع، برای دریافت خدمات باید یک آی‌دی مشخص و هویت نظارت‌شده داشته باشد.

سرپرست حوزه پژوهش و فناوری مرکز بین المللی خلیج فارس اظهار کرد: در مرکز بین المللی خلیج فارس دانشگاه آزاد اسلامی با بهره گیری از خدمات الکترونیک در حوزه آموزش، پژوهش و اداری گام بلندی در راه ارائه خدمات جامع الکترونیک به اساتید، کارکنان و دانشجویان برداشته شده است.
ایشان همچنین افزاود: از ابتدای نیمسال اول سال تحصیلی 94-95 دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی بصورت آزمایشی می توانند از خدمات سامانه تصویب پرپوزال و سامانه جلسه دفاع استفاده نمایند و پس از طی دوره آزمایشی در نیم سال های دیگر سایر رشته ها به تدریج از این سامانه ها برای تصویب پرپوزال و جلسه دفاع خود استفاده خواهند نمود.


منبع: آنا  تعداد بازدید : 6659 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی:  فریدون امیدی، خلیج فارس، دانشگاه آزاداسلامی


بازگشت