امتحانات 30 دیماه 96 -  شنبه 30 دی 1396 ساعت 19:27
امتحانات 30 دیماه 96 -  شنبه 30 دی 1396 ساعت 19:23
اطلاعیه مهم صندوق رفاه دانشجویان -  شنبه 2 مرداد 1395 ساعت 18:35
اطلاعیه مهم حوزه پژوهش و فناوری -  دوشنبه 14 تیر 1395 ساعت 14:39
زمانبندي دعوت به مصاحبه تخصصي مقطع دكترا -  یکشنبه 11 بهمن 1394 ساعت 9:18
زمانبندی انتخاب واحد ترم بهمن ماه 94 -  یکشنبه 4 بهمن 1394 ساعت 23:21
اخبار و اطلاعیه ها یکشنبه 2 فروردین 1394 ساعت 16:30

پیام تبریک رییس دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت فرارسیدن سال نو

حلول سال نو، برآمدن بهاری تازه و فرارسیدن سال 1394 هجری شمسی را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ریاست محترم و اعضای گرانقدر هیات موسس و هیات امنا، خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، استادان اندیشمند، دانشجویان عزیز، همکاران توانمند و خانواده های محترمشان تبریک می گویم.

دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی فرارسیدن سال نو را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

 به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متن این پیام به این شرح است:

 

یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد                      عالم پیر دگرباره جوان خواهد شد

ارغوان جام عقیقی به سمن خواهد داد                   چشم نرگس به شقایق نگران خواهد شد

حلول سال نو، برآمدن بهاری تازه و فرارسیدن سال 1394 هجری شمسی را به حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ریاست محترم و اعضای گرانقدر هیات موسس و هیات امنا، خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، استادان اندیشمند، دانشجویان عزیز، همکاران توانمند و خانواده های محترمشان تبریک می گویم.

امیدوارم با آمدن بهار، این تجلی گاه اراده پروردگار در دمیدن حیات درجان طبیعت و نماد لطف و حسن خلقت آفریدگار، این دعوت آشکار به نو شدن روزگار را به جان و دل خریدار باشید و دل و جانتان با رستاخیز زمین تازه گردد.

مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی این مولود مبارک انقلاب اسلامی و نقطه امید برای سیل مشتاقان تحصیلات عالیه، سی و سومین سال از حیات طیبه خود را در شرایطی آغاز می کند که با لطف و عنایت خداوند سبحان و به برکت انفاس قدسی امام راحل(ره) و خون شهدا تبدیل به بزرگترین دانشگاه حضوری جهان شده، سهم بزرگی را در اعتلای علم و فرهنگ در این مرز و بوم داشته و تحولات عمیقی را در حوزه های اجتماعی، اقتصادی و حتی سیاسی و اقلیمی ایران سبب شده است. اکنون نیمی از تمامی فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور، دانش آموخته این دانشگاه هستند و قریب به پنجاه درصد از آموزش عالی کشور در سایه سار این درخت تناور که در بهار 1361 هجری شمسی غرس شد، به شکوفایی می نشیند.

نزدیک به پنج میلیون دانش آموخته، بیش از یک میلیون و هفتصد هزار دانشجو، حدود شصت هزار استاد و عضو هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت، بیش از چهارصد واحد و مرکز دانشگاهی فعال با 10 میلیون مترمربع فضای آموزشی و اداری، فرهنگی و ورزشی گنجینه ای است بی نظیر که یک سرمایه بزرگ ملی محسوب می شود.

امید آن دارم در سال پیش رو که از سوی رهبر معظم انقلاب سال دولت و ملت؛همدلی وهمزبانی نامیده شده است با همتی مضاعف و نیرویی دو چندان همه ما پاسدار این میراث گرانسنگ علمی، فرهنگی و آموزشی باشیم و قدردان زحمات مردان و زنانی باشیم که در سه دهه گذشته با تلاشی مثال زدنی این حماسه سترگ علمی و فرهنگی را رقم زدند.

در این بهار معطر به عطر دل انگیز یاس فاطمی از خداوند منان برای همه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی سالی سرشار از امید، تلاش، شادکامی، سلامت و سعادت را مسئلت دارم.

حمید میرزاده

رییس دانشگاه آزاد اسلامی           

 


منبع: دانشگاه آزاد اسلامی  تعداد بازدید : 6162 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی:  دانشگاه آزاد اسلامی، واحد خلیج فارس، خوزستان، اروند، خرمشهر، آبادان، جزیره مینو


بازگشت