امتحانات 30 دیماه 96 -  شنبه 30 دی 1396 ساعت 19:27
امتحانات 30 دیماه 96 -  شنبه 30 دی 1396 ساعت 19:23
اطلاعیه مهم صندوق رفاه دانشجویان -  شنبه 2 مرداد 1395 ساعت 18:35
اطلاعیه مهم حوزه پژوهش و فناوری -  دوشنبه 14 تیر 1395 ساعت 14:39
زمانبندي دعوت به مصاحبه تخصصي مقطع دكترا -  یکشنبه 11 بهمن 1394 ساعت 9:18
زمانبندی انتخاب واحد ترم بهمن ماه 94 -  یکشنبه 4 بهمن 1394 ساعت 23:21
اخبار و اطلاعیه ها سه شنبه 26 اسفند 1393 ساعت 0:41

تجمیع واحد خرمشهر و مرکز بین المللی خلیج فارس با عنوان واحد بین المللی خرمشهر (خلیج فارس) به تصویب رسید.

مصوبه هفتمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان به ریاست دکتر میرزاده تجمیع واحد خرمشهر و مرکز بین المللی خلیج فارس با عنوان واحد بین المللی خرمشهر(خلیج فارس)

به گزارش خبرگزاری آنا، هفتمین جلسه هیات امنای استان خوزستان دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست میرزاده برگزار شد و موضوع تجمیع واحد خرمشهر و مرکز بین المللی خلیج فارس با عنوان واحد بین المللی خرمشهر (خلیج فارس) به تصویب اعضا رسید.

در این جلسه که بیستمین سفر استانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بود، میرزاده به تشریح برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی در رابطه با سال آینده و همچنین ابلاغ بودجه سال ۹۴ پرداخت.

راه اندازی مراکز رشد و واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان از دیگر مصوبات جلسه هیات امنای مذکور بود. همچنین بحث اصلاح ساختار واحدها و چابک سازی این نهاد علمی و کمک به کاهش هزینه های جاری از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

در این جلسه طرح های اقتصادی دانش بنیان تولید قارچ خوراکی از واحد رامهرمز، کلینیک مشاوره و علوم رفتاری از واحد اندیمشک، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره و آموزشگاه علمی آزاد از واحد آبادان به تصویب رسید.

همچنین عباس کریمی در هفتمین جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان به عنوان عامل خزانه دار استان خوزستان که در جلسه کمیسیون دائمی استان انتخاب شده بود، منصوب شد و مورد تایید اعضای هیات امنا قرار گرفت.

با توجه به مصوبه کنسرسیوم نفت در دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر راه اندازی دو مرکز تحقیقات نفت و گاز در واحدهای ماهشهر و امیدیه اعضای هیات امنای دانشگاه آزاد خوزستان به راه اندازی این دو مرکز در واحدهای ماهشهر و امیدیه رای مثبت دادند

 


منبع: آنا  تعداد بازدید : 5238 نوشته شده توسط: مدیر سایت

کلمات کلیدی:  هیات امنا، استان خوزستان


بازگشت